Logo - Kasetonyswietlne.com


Oferta kierowana jest głównie do podwykonawców, agecji reklamowych oraz innych pośredników. Oferujemy pierwszeństwo w produkcji oraz ceny ustalane indywidulanie z każdym z podmiotów.

WSPÓŁPRACA Z AGENCJAMI REKLAMOWYMI

Oferta Współpracy

Zapraszamy wszystkie agencje reklamowe oraz podwykonawców z branży reklamowej do podjęcia współpracy. Oferujemy szeroki wachlarz usług począwszy od tworzenia projektów po produkcję oraz montaż. Nasze produkty wykonujemy z trwałych materiałów takich jak aluminium, PCV oraz oświetlenia LED. Staramy dopasować się do każdego Klienta pod względem ceny oraz innych aspektów współpracy. Gwarantujemy produkty wysokiej jakości, gwarancję oraz szybkie terminy realizacji

W celu podjęcia współpracy prosimy o kontakt pod adresem biuro@kasetonyswietlne.com w celu weryfikacji. Prosimy również o przesłanie skanu dokumentów wpisu do ewidencji oraz NIP. W przypadku nowo powstałych firm wystarczy przesłać skan NIP oraz pełną nazwę firmy.

Gwarantujemy pełną anonimowość, a dokumenty po weryfikacji zostaną skasowane. Produkty dostarczane agencjom nie są markowane naszym logo, dlatego możecie Państwo markować produkt własnym logo.